SKLEP Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Perfumy

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na perfumy. Sprawdź dostępne kompozycje zapachowe, wybierz ilość mililitrów i sprawdź aktualne ceny.

 • Kosmetyki
 • Butelki

  Pomysł prosty a skuteczny ! 

  Zastosowanie butelek zakręcanych nie tylko do perfum  .

  Dzięki opinii wielu klientów chcemy się podzielić z Wami nowym, prostym i praktycznym pomysłem, który możecie zrealizować sami JJJ. Wiemy jak drogie i trudno dostępne są obecnie preparaty dezynfekujące. Wiele osób  własnoręcznie przygotowuje je w domu. Część naszych klientów pochwaliła się nam pomysłem aby domowy płyn do dezynfekcji rąk wlać właśnie do butelek zakręcanych. Małe poręczne butelki mieszczą się wszędzie, dzięki swojej pojemności i wielkości J. Dzięki zakręcanemu atomizerowi możemy w łatwy sposób uzupełnić taką butelkę. Płyn możemy zrobić sami w domu lub możemy przelewać zakupiony już płyn z większej pojemności. Poniżej przedstawiamy przepis – recepturę na domowy płyn do dezynfekcji. Przetestowaliśmy tą wersję z aloesem, która dodatkowo dobrze nawilża dłonie.

  Dbajmy o swoje zdrowie to dużo nie kosztuje .

  Przepis na domowy płyn do dezynfekcji

  *80ml etanolu (spirytusu, który zawiera 96% stężenie etanolu, dostępny w sklepach spożywczych )

  *20ml wody (woda destylowana lub zwykła przegotowana) lub można również dodać glicerynę (5ml gliceryny + 15ml wody)  lub żel aloesowy, który gwarantuje odpowiednie nawilżenie i jedwabistość rąk (20ml zamiast wody)

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji