Czy warto korzystać z perfum rozlewanych Refan?

Perfumy rozlewane Refan są dla wszystkich osób, które pragną podkreślić swoją osobowość oryginalnym zapachem i utrzymać ten stan przez długi czas i dla tych, którzy nie chcą tracić fortuny na oryginalne perfumy, które obecnie są modne. Wszystkie te osoby podkreślają, że warto rozważyć zakup produktów z bogatej oferty Refan, gdyż to po prostu się opłaca!

Aby osobiście przekonać się do walorów perfum należy udać się do perfumerii Refan, gdzie można bezpłatnie powąchać wszystkie zapachy i otrzymać ich próbki. Wielu klientów wraca do nas po kilku dniach, a nawet po tygodniu wyciągają papierek zapachowy i mówią, że to niewiarygodne, że to jeszcze tak pachnie. A jest to możliwe nie tylko dzięki wysokiej zawartości olejków zapachowych w perfumach, ale również dzięki przechowywaniu ich w oryginalnych zaplombowanych testerach, więc mamy pewność, że wąchamy oryginalne perfumy Refan. Każda stacjonarna perfumeria może dostarczyć perfumy na indywidualne zamówienie klienta z pełnej oferty 250 różnych zapachów dostępnej u producenta i dystrybutora na polski rynek. Zapachy można również zamawiać w sklepie na stronie www.refan-polska.com.

Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru dowolnych pojemności perfum od 15ml do 100ml oraz kształtu i rodzaju butelki. Taki wybór umożliwia nabycie kilku różnych perfum na różne okazje oraz trzymanie mniejszych pojemności zawsze przy sobie czy to w torebce, schowku samochodowym czy nawet w kieszeni. Atrakcyjna jest również możliwości późniejszego uzupełnienia zakupionej już butelki – płacimy wtedy tylko za same perfumy, które nalewane są za pomocą laboratoryjnej pipety z dokładnością aż do 0,10 ml. Przynajmniej raz na kwartał wprowadzane są nowe zapachy, które aktualnie są reklamowane i promowane. Każdy może odnaleźć swój ulubiony zapach w ofercie perfum Refan.

Oszacowano, że w zeszłym roku z perfumerii Refan korzystało 40 tys. klientów miesięcznie i ta ilość stale się powiększa. Skutkowało to powstaniem nowych perfumerii stacjonarnych. Dzieje się tak, ponieważ perfumy Refan to doskonała alternatywa dla osób chcących ładnie i oryginalnie pachnieć bez ponoszenia zbędnych kosztów.