Prowadzisz własną działalność?
Sklep odzieżowy? Drogerię? Sklep z biżuterią? Salon kosmetyczny? Salon fryzjerski? Butik? Sklep z upominkami? Solarium? Kwiaciarnię? Inną, która współgra z perfumami?
Z pewnością nieraz myślałeś o dodatkowym asortymencie, który zatrzyma Twoich stałych klientów i przyciągnie nowych. Wprowadzenie dobrego produktu pozwoli zwiększyć Twój zysk bez podnoszenia kosztów stałych.
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+
Biznes+

<
>

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przekonasz się jak łatwo wprowadzić naszą ofertę.  Przeprowadzimy szkolenie dotyczące naszych produktów, doradzimy w istotnych dla Ciebie kwestiach oraz będziemy wspierać w dalszej pracy. Przygotujemy indywidualne reklamy oraz udostępnimy posty na Twojego Facebooka, aby poinformować klientów o nowym asortymencie.
Wystarczy, że wygospodarujesz trochę miejsca w swoim sklepie. Najczęściej wykorzystujemy przestrzeń, która rzadko na siebie odpowiednio zarabia.

SPOTKAJMY SIĘ

Od 2006 roku prowadzimy ogólnopolską sieć sprzedaży wód perfumowanych. Zaufało nam wielu przedsiębiorców, którzy od lat z zadowoleniem sprzedają nasze produkty. Ustalimy wygodny termin i przyjedziemy do Ciebie.  Przeanalizujemy wspólnie dostępne warianty, zrobimy kalkulację i dopasujemy ofertę do Twoich możliwości. W trakcie spotkania przedstawimy i przetestujemy produkty, dzięki czemu będziesz mieć komplet niezbędnych informacji, które ułatwią Ci decyzję o współpracy z nami.


Formularz kontaktowy

00-000
w formacie: 400500600

 

Odpowiedź na maila otrzymasz po prawidłowym wypełnieniu formularza