Butelki

Butelki w różnych pojemnościach, w kształcie: serca, owalnych, gładkich lub kryształowych. Dzięki kolorowym nasadkom łatwo rozróżnisz swoje perfumy. Niezależnie od Twoich preferencji, sposobu ich wykorzystania, czy wielkości torebki, znajdziesz tu odpowiedni dla siebie flakonik.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Perfumy Refan Damski Etalon v2

Cena 56,00 zł

Perfumy Refan Meski Etalon v2

Cena 56,00 zł

Butelki do perfum w ofercie Refan

Butelki do perfum dostępne w naszej ofercie charakteryzuje różnorodność i oryginalny wygląd. Pozwalają ponadto na zamknięcie ulubionej woni w świetnie prezentującym się flakonie. Pełna gama kształtów, różnorodność faktury szkła, z którego wykonany jest nasz produkt, wybór atomizerów, a także kolorów nasadek, pozwalają zadowolić gusta każdego miłośnika naszych perfum. W ofercie naszej perfumerii posiadamy butelki perfumeryjne w pełnej skali pojemności. Od małych, które możesz zamknąć w dłoni, poprzez średnie, odpowiednie do codziennego użytku aż po duże, których pojemność zapewni Ci taką ilość ulubionej woni, że będziesz się nią delektować przez długi czas. Każdy z Was, zgodnie ze swoim gustem i preferencjami, może dzięki temu nabyć wybraną ilość swojego ulubionego zapachu, zamkniętego we wnętrzu wybranego przez siebie flakonu. Wypełniona Twoim ulubionym zapachem butelka do perfum Refan stanie się wtedy stałym wyposażeniem torebki, saszetki czy też kosmetyczki. Pozwól na to, by nasze zapachy stały się Twoim znakiem rozpoznawczym. 

Butelki perfumeryjne w różnych kształtach

Butelki do perfum dostępne w naszej ofercie przyciągają wzrok swoim kształtem i wyglądem. Pamiętaj, że odpowiednio dobrana butelka nie będzie tylko opakowaniem. Dzięki temu, że w perfumerii Refan znajdziesz butelki perfumeryjne o eleganckich kształtach, z elegancką i wygodną w użytkowaniu nasadką skrywającą niezawodny atomizer, wybrana przez ciebie butelka będzie stanowiła również doskonałą ozdobę.  Zapach ukryty wewnątrz butelki do perfum powinien nieść za sobą wygodę zastosowania niezależnie od okoliczności. Różnorodności kształtów i pojemności sprawiają, że nasze butelki perfumeryjne nie zawiodą Cię jeżeli poszukujesz wydajnego rozwiązania umożliwiającego swobodny transport i użytkowanie ulubionej woni. W zależności od kształtu nasze butelki perfumeryjne doskonale prezentują się zarówno w męskich, jak i damskich dłoniach. Oferujemy buteleczki na perfumy o niewielkich pojemnościach (od 12-25 ml) a także większe dochodzące do pojemności nawet 100 ml. Spraw aby Twój ulubiony zapach zamknięty w pięknym kształcie jednej z naszych butelek perfumeryjnych nigdy się nie skończył. 

Buteleczki na perfumy różnej pojemności

W naszej perfumerii zawsze masz wybór. Możesz stać się posiadaczem flakonu perfum o Twoim ulubionym zapachu w takiej ilości, jakiej potrzebujesz. Zapewniają to buteleczki na perfumy różnej pojemności, które znajdują się w naszym asortymencie. Zarówno te niewielkie o pojemności 12 ml, które zawsze mogą być pod ręką, jak i te mieszczące w sobie 100 ml, które stanowić będzie dla Ciebie rezerwę, po którą możesz sięgnąć w dowolnym momencie. Warto pokusić się o zakup kilku buteleczek na perfumy o różnej pojemności. Wtedy fascynujący Cię zapach możesz mieć przy sobie w różnych chwilach i przy każdej okazji. Wystarczy, że z butelki o większej pojemności przelejesz zawartość do mniejszego flakonu, który w tym momencie czy sytuacji spełnia Twoje wymagania. Buteleczki na perfumy różnej pojemności są zawsze wykonane z tą samą starannością i pieczołowitością. Mogą stanowić spełniający wszelkie oczekiwania dyskretny lub wyeksponowany element Twojego ubioru czy galanterii. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, mogą dokonać wyboru spośród całej gamy buteleczek na perfumy różnej pojemności, wypełnić je wymarzoną zawartością i zostać użytkownikiem czegoś ekskluzywnego i wyjątkowego - perfum Refan.