Otwórz własną perfumerięOtwórz własną perfumerię

Załóż swoją Perfumerię i dołącz do zadowolonych franczyzobiorców.

Niezależnie czy posiadasz czy chcesz rozszerzyć obecną działalność na pewno Perfumeria Refan jest dobrym rozwiązaniem na dodatkowy zarobek.

Dlaczego warto pracować z REFAN POLSKA?

  • Wysokiej jakości kompozycje zapachowe.
  • Marka Refan reklamowana w TV i social mediach.
  • Wsparcie na każdym etapie przy otwieraniu działalności.
  • Szybki start biznesu.
  • Pomoc przy rozwoju firmy.
  • Wysoki procent powracających klientów.
  • Sprawdzony model biznesowy.
Złóż zapytanie

Dowiedz się więcej o marce Refan kontaktując się z nami:


Zapoznaj się z naszymi punktami.

Mamy około 130 działających punktów.
Ty możesz być następny!

Region A

+48 516 179 504


Region B

+48 516 179 503


biznes@refan-polska.com

Złóż zapytanie

Dlaczego warto?

Co można zyskać otwierając perfumerie:

Zarabiaj więcej

Doskonały i skuteczny sposób na poszerzenie zysków ze swojego sklepu.


Najlepsza jakość

Gwarancja wysokiej jakości potwierdzona stałymi zakupami klientów.


Dopasowana inwestycja

Dopasowujemy próg inwestycji indywidualnie do każdego Klienta.

Poznaj naszych
obecnych partnerów

i dowiedz się co zyskali
dzięki współpracy z nami.

Sprawdź
Perfumy Refan - współpraca
Współpraca Refan

Formularz kontaktowy

Poznaj Refan Polska

Otwórz własną perfumerię i zajmij się sprzedażą wysokiej jakości perfum rozlewanych Refan.

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, a perfumy i różnorodne wonie sprawiają, że Twoje serce szybciej bije? Jeśli na jedno i drugie pytanie odpowiadasz twierdząco, to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w branży perfumeryjnej, znajomość panujących w niej trendów, a także potrzeb konsumentów oferujemy otwarcie własnej perfumerii pod szyldem Refan Polska. Rozpoznawalność naszego brandu to miły akcent już na samym początku współpracy - to dzięki niej w przedbiegach zyskujesz przewagę nad swoją konkurencją. Kolejnym atutem jest nasze wsparcie na etapie promocji i reklamowania Twojej działalności zarówno za pomocą mediów społecznościowych, jak również naszej strony internetowej. Oferujemy również wsparcie w zakresie terminowych dostaw oraz odpowiedniego przeszkolenia w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta. Współpraca z Refan dla wielu naszych Partnerów jest nieustającym pasmem sukcesów i powodzeń - dostosujemy inwestycję do Twoich możliwości i wspomożemy Cię w stawianiu pierwszych kroków w branży perfumeryjnej.

Franczyza to droga do sukcesu - pozwól nam sobie w niej pomóc

Otwarcie pierwszego punktu dystrybucyjnego dla rodzącego się przedsiębiorcy może być niemałym wyzwaniem. Fakt iż franczyza jest uznawana za drogę do sukcesu wynika stąd, że marka wspiera franczyzobiorcę w całym okresie współpracy swoim doświadczeniem, zasobami wiedzy, a także w zakresie promocji oraz pozyskiwania klientów. Wkrocz razem z nami w świat tonów i akcentów zapachowych oferując swoim klientom najwyższej jakości odpowiedniki zapachów najpopularniejszych i znanych na świecie marek od topowych projektantów. Możesz liczyć na nasze wsparcie - przeszkolimy Cię z zakresu obsługi klienta, jak również dostępnych w naszej ofercie grup produktowych. Nic nie sprzedaje się lepiej, niż produkty oferowane przez świadomego jakości i właściwości swoich produktów sprzedawcę. Franczyza z Refan to droga do sukcesu - wielu naszych partnerów zdecydowało się na współpracę z nami otwierając kolejno następne punkty sprzedażowe. Wspólnie zapracujmy na dobre imię i rozpoznawalność naszych zapachów!

Współpraca z Refan nie tylko dla franczyzobiorców

Współpraca z Refan powiedzie się też w przypadku prosperujących już przedsiębiorstw związanych z branżą kosmetyczną. Osobom poszukującym produktów, które pozwolą im urozmaicić i uatrakcyjnić ofertę serdecznie polecamy perfumy Refan, będące najwyższej jakości odpowiednikami perfum najsłynniejszych marek. Będziemy zaszczyceni, jeżeli nasze produkty dystrybuować zaczniesz w swoim salonie fryzjerskim lub kosmetycznym, butiku, sklepie z biżuterią lub drogerii. Co dla Twojego biznesu oznacza współpraca z Refan? Przede wszystkim zwiększenie zysków przy jednoczesnym braku wzrostu kosztów stałych. Zaopatrzymy Cię i przeszkolimy w taki sposób, żeby przedstawienie zapachów dostępnych w Twojej ofercie nie stanowiło dla Ciebie wyzwania, a klient czuł, że ma do czynienia ze specjalistą, który wspomoże go w wyborze najlepszego i dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb i preferencji zapachu.

Dzięki naszym szkoleniom w łatwy sposób dobierzesz dla każdego jego ulubiony zapach, a zrobisz to według: numerów odpowiedników znanych marek – klient poda markę perfum, z których korzystał do tej pory, a Ty dobierzesz mu zapach ze zbliżoną kompozycją zapachową; odpowiednich grup zapachowych – każde perfumy mają przypisaną kategorię aromatu, więc jeśli klient chce słodki zapach wiesz, że powinieneś sięgnąć np. po perfumy z grupy kwiatowo-owocowej; ulubionych składników – klient lubi np. wanilię i pomarańczę, więc ty pokażesz mu właśnie takie perfumy.

Współpraca z Refan – poznaj naszych obecnych Partnerów

Współpraca z Refan na terenie całego kraju - sprawdź nasze placówki i przekonaj się, jak wiele można osiągnąć dzięki partnerstwu opartemu na wzajemnym szacunku, oraz przejrzystych warunkach współpracy.

Nasze perfumy znaleźć można w placówkach handlowych na terenie całej Polski.

Zaoferuj swoim klientom zapachy w konkurencyjnych cenach i w dowolnie wybranych przez nich flakonach i pojemnościach, dzięki czemu szybko staną się oni stałymi bywalcami Twojego punktu.

Franczyza - nowoczesny model rozwoju biznesu oparty na partnerstwie

Franczyza to nowoczesny model rozwoju biznesu, który charakteryzuje się przejrzystymi warunkami współpracy i partnerstwie pomiędzy franczyzobiorcą i franczyzodawcą. Wspólne osiąganie celów sprzedażowych, a także tworzenie własnego przedsiębiorstwa pod okiem doświadczonego Partnera pozwala uchronić początkującego przedsiębiorcę przed błędami oraz wpadkami. Zapewnia również stały dopływ towaru do dystrybucji, którego nie trzeba wpisywać w koszty stałe. Franczyza jako nowoczesny model biznesu pozostawia również szeroki wachlarz możliwości dostosowanych do Twoich zasobów finansowych i inwestycyjnych, co sprawia, że decydując się na taką formę partnerstwa niwelujesz ryzyko naruszenia budżetu domowego. Start działalności pod szyldem rozpoznawalnej już marki także stanowi wartość dodaną franczyzy - to rozpoznawalność Refan, nasza ugruntowana pozycja na rynku, a także najwyższej jakości produkty w pewnej części odpowiadają za powodzenia i sukcesy naszych Partnerów. Franczyza to nowoczesny model rozwoju biznesu, który szczególnie warto rozważyć w przypadku chęci założenia własnej działalności gospodarczej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przekonasz się jak łatwo wprowadzić naszą ofertę. Przeprowadzimy szkolenie dotyczące naszych produktów, doradzimy w istotnych dla Ciebie kwestiach, oraz będziemy wspierać w dalszej pracy. Przygotujemy indywidualne reklamy, oraz udostępnimy posty na Twojego Facebooka, aby poinformować klientów o nowym asortymencie. Wystarczy, że wygospodarujesz trochę miejsca w swoim sklepie. Najczęściej wykorzystujemy przestrzeń, która rzadko na siebie odpowiednio zarabia.

SPOTKAJMY SIĘ

Od 2006 roku prowadzimy ogólnopolską sieć sprzedaży wód perfumowanych. Zaufało nam wielu przedsiębiorców, którzy od lat z zadowoleniem sprzedają nasze produkty. Ustalimy wygodny termin i przyjedziemy do Ciebie. Przeanalizujemy wspólnie dostępne warianty, zrobimy kalkulację i dopasujemy ofertę do Twoich możliwości. W trakcie spotkania przedstawimy i przetestujemy produkty, dzięki czemu będziesz mieć komplet niezbędnych informacji, które ułatwią Ci decyzję o współpracy z nami.