Otwórz własną perfumerięOtwórz własną perfumerię

Pomysł na biznes - Załóż swoją Perfumerię i dołącz do zadowolonych franczyzobiorców.

Niezależnie czy posiadasz czy chcesz rozszerzyć obecną działalność na pewno Perfumeria Refan jest dobrym rozwiązaniem na dodatkowy zarobek.

Dlaczego warto pracować z REFAN POLSKA?

  • Wysokiej jakości kompozycje zapachowe.
  • Marka Refan reklamowana w TV i social mediach.
  • Wsparcie na każdym etapie przy otwieraniu działalności.
  • Szybki start biznesu.
  • Pomoc przy rozwoju firmy.
  • Wysoki procent powracających klientów.
  • Sprawdzony model biznesowy.
Złóż zapytanie

Dowiedz się więcej o marce Refan kontaktując się z nami:


Zapoznaj się z naszymi punktami.

Mamy około 130 działających punktów.
Ty możesz być następny!

Region A

+48 516 179 504


Region B

+48 516 179 503


biznes@refan-polska.com

Złóż zapytanie

Dlaczego warto?

Co można zyskać otwierając perfumerie:

Zarabiaj więcej

Doskonały i skuteczny sposób na poszerzenie zysków ze swojego sklepu.


Najlepsza jakość

Gwarancja wysokiej jakości potwierdzona stałymi zakupami klientów.


Dopasowana inwestycja

Dopasowujemy próg inwestycji indywidualnie do każdego Klienta.

Poznaj naszych
obecnych partnerów

i dowiedz się co zyskali
dzięki współpracy z nami.

Sprawdź
Perfumy Refan - współpraca
Współpraca Refan

Formularz kontaktowy

Osiągnij biznesowy sukces z Refan Polska

Posiadasz już własną działalność gospodarczą, a może dopiero szukasz pomysłu na swój biznes? W obu przypadkach współpraca z Refan Polska będzie strzałem w dziesiątkę. Oferujemy profesjonalną franczyzę perfumerii Refan wraz z kompleksowym wsparciem naszych specjalistów. Sprawdź, na czym to polega, skontaktuj się z naszym ekspertem i przekonaj się, czy to pomysł właśnie dla Ciebie.

Kim jesteśmy?

Jako Refan Polska jesteśmy producentem perfum o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy już od 2006 roku. Specjalizujemy się w kompozycji i dystrybucji prestiżowych kompozycji zapachowych o wysokiej jakości. Oferujemy je w różnych flakonach i pojemnościach. Nasze produkty nawiązują do znanych marek i mogą być traktowane jako ich zamienniki. Dzięki temu cieszą się popularnością wśród świadomych klientów w całej Polsce.

O popularności Refan najlepiej świadczy fakt, że już teraz posiadamy około 130 perfumerii w naszej sieci franczyzowej. Ty możesz otworzyć kolejną z nich. To prosty i skuteczny pomysł na biznes, a My pomożemy Ci w jego realizacji. Posiadasz już biznes? Kontynuuj działanie pod własnym brandem, a my dostarczymy Ci najwyższej jakości perfumy, dzięki którym poprawisz sprzedaż i zyskasz nowych klientów.

Na czym polega współpraca franczyzowa z Refan Polska?

Na czym właściwie polega franczyza w Refan Polska? To możliwość otworzenia własnej perfumerii pod naszym brandem. Oczywiście korzystasz nie tylko z rozpoznawalności naszej marki Refan. Naszym zadaniem jest kompleksowe wsparcie Twojej biznesowej drogi, w tym otwarcie i prowadzenie punktu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i dobre zrozumienie rynku, którymi chętnie się dzielimy. Poznamy Twoje oczekiwania oraz specyfikę lokalnych klientów. Na tej podstawie pomożemy Ci w podjęciu decyzji o inwestycji w perfumerię. Kompleksowa współpraca obejmuje m.in.:

- dostosowanie progu inwestycji do Twoich możliwości;

- wsparcie w doborze lokalizacji perfumerii;

- wsparcie w promocji i reklamie Twojej perfumerii;

- szkolenie z obsługi klienta;

- szkolenie produktowe;

- dostarczanie najwyższej jakości produktów kosmetycznych;

- bieżące wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy;

- i wiele więcej.

O szczegółach współpracy dowiesz się w bezpośrednim kontakcie z naszym ekspertem. Polskę dzielimy na regiony A i B, za które odpowiadają opiekunowie. Sprawdź, w jakim regionie znajdzie się Twoja perfumeria Refan i skontaktuj się bezpośrednio z naszym ekspertem.

Współpraca dedykowana działającym firmom z branży kosmetycznej i nie tylko

Oczywiście nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób, które dopiero myślą o założeniu swojej firmy. Prowadzisz już własny biznes taki jak m.in.: sklep kosmetyczny, jubiler, kwiaciarnia, sklep odzieżowy czy solarium? Pomożemy Ci w zwiększeniu jego dochodowości i pozyskaniu nowych klientów. Nasze perfumy idealnie współgrają z ofertą usług i produktów tego typu firm. Dzięki naszym produktom Twoja oferta będzie jeszcze atrakcyjniejsza. Oferujemy wysokiej jakości perfumy, w tym m.in. odpowiedniki perfum najsłynniejszych marek, które są dostępne w przystępnych cenach. Jako przedsiębiorcy proponujemy Ci nie tylko dostarczanie produktów, ale także przeszkolenie produktowe, dzięki czemu trafniej odpowiesz na potrzeby klientów i zwiększysz sprzedaż. Prawda, że to proste?

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jeszcze się zastanawiasz? Jest przynajmniej kilka powodów, dla których warto rozpocząć współpracę z Refan Polska. Dotyczą one zarówno potencjalnych franczyzobiorców, jak i przedsiębiorców o ugruntowanej pozycji w branży kosmetycznej, odzieżowej, jubilerskiej, florystycznej i innych. Poznaj je i rozwiej swoje wątpliwości.

Korzystasz z rozpoznawalności naszego brandu

Przede wszystkim korzystasz na rozpoznawalności naszego brandu. Jako właściciel sieci sprzedaży prowadzimy kampanie reklamowe oraz komunikację internetową. Wszystko po to, aby budować rozpoznawalność i zwiększać sprzedaż naszej marki. Skorzystasz na tym niezależnie od tego, czy otworzysz perfumerię Refan w ramach franczyzy, czy też zdecydujesz się na sprzedaż naszych produktów w swoim biznesie.

Otrzymujesz profesjonalne wsparcie dopasowane do Twoich potrzeb

Od blisko 20. lat z powodzeniem rozbudowujemy ogólnopolską sieć sprzedaży perfum. Przemawiają za nami wieloletnie doświadczenie i doskonałe zrozumienie lokalnego rynku. To kapitał, którym chętnie dzielimy się z naszymi partnerami biznesowymi. Oferujemy Ci profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy, a jego zakres dostosowujemy do Twoich potrzeb. Zagwarantujemy, że dobrze poznasz naszą ofertę oraz nauczysz się profesjonalnej i skutecznej obsługi klienta.

Ułatwiasz sobie start biznesu

Myślisz o franczyzie Refan Polska? Bez dwóch zdań to ułatwienie startu w biznesie. Nie musisz budować rozpoznawalności marki od podstaw. Od razu korzystasz ze sprawdzonego modelu biznesowego i rozpoznawalności brandu. Dzięki temu próg wejścia na rynek jest niższy, co wiąże się z odpowiednio mniejszą inwestycją. Jest to niezwykle ważne na starcie, gdy wiele osób szuka pomysłu na skuteczny biznes i dysponuje ograniczonym kapitałem.

Zwiększasz atrakcyjność posiadanej oferty

Prowadzisz już biznes w branży kosmetycznej? Dzięki naszym perfumom zwiększysz atrakcyjność oferty. Jakaś część Twojego asortymentu słabiej konwertuje? Zaufaj perfumom Refan, skorzystaj na ich popularności i zwiększ swoje zyski od pierwszych dni współpracy z naszą firmą.

Zapraszamy do współpracy z Refan Polska

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym ekspertem. Przeanalizujemy wspólnie Twoją sytuację i z przedstawimy Ci różne możliwości współpracy. Gwarantujemy, że propozycja będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Zaufaj Refan Polska i postaw ważny krok w kierunku swojego sukcesu biznesowego. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.