Inspirowane Dolce&Gabbana

Dolce & Gabbana to jeden z najsłynniejszych domów mody na świecie. Ten duet projektantów zaczął swoją karierę już w 1985 roku i od razu podbił  świat mody. Perfumy D&G są symbolem luksusu i włoskiej elegancji w najlepszym wydaniu.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Perfumy Refan 156 inspirowane DOLCE

Cena 56,00 zł

Dolce & Gabbana - perfumy najwyższej jakości 

Duet D&G zdecydowanie jest jednym z tych, które królują na salonach - olbrzymim uznaniem cieszą się nie tylko jego kreacje, ale również najwyższej klasy perfumy, które charakteryzują się mnogością wariantów, intensywnością zapachu oraz jego trwałością. Perfumy Dolce & Gabbana wyróżnia subtelność oraz wyrazistość, które łączą się ze sobą  w niepowtarzalną dla zmysłu węchu kompozycje przywołujące na myśl wspomnienie wakacji w południowych Włoszech lub sycylijskiego temperamentu, Najwyższej jakości składniki skomponowane w niepowtarzalne i oryginalne zestawienia cytrusów, kwiatów oraz przypraw sprawiają, że perfumy Dolce & Gabbana - tak męskie, jak i damskie - są wręcz niezastąpione. Dolce & Gabbana - zamienniki odwzorowujące zapachy D&G dostępne w Refan!

Zamienniki Dolce & Gabbana to bardzo korzystna cenowo alternatywa dla produktów sygnowanych brandem i promowanych na całym świecie za miliardy dolarów. Finalnie cenę perfum D&G tworzą właśnie wydatki poniesione na potrzeby ich promocji, a nie sama jakość produktu. Oferowane w Refan zamienniki Dolce & Gabbana, choć dostępne w atrakcyjniejszej cenie, nie odbiegają od jakości produktów brandowych - trwałość zapachu, bezpieczeństwo użytkowania a także doskonałe odwzorowanie zapachu to elementy, które zdecydowanie wyróżniają nasze odpowiedniki perfum D&G na tle konkurencji. W naszej ofercie znajdują się zamienniki Dolce & Gabbana z najbardziej znanych i cenionych linii zapachowych tego producenta, wśród których z pewnością wymienić należy:

  • - Dolce & Gabbana The One,

  • - Dolce & Gabbana The Only One,

  • - Dolce & Gabbana Light Blue. 

Najwyższa jakość składników sprawia, że nasze zamienniki są wydajną i satysfakcjonującą alternatywą dla kosztownych perfum Dolce & Gabbana. Zamienniki Dolce & Gabbana, bo nie szata czyni króla ale zapach już tak

Mówi się, że nie szata czyni króla ale stwierdzenie to jest niezbyt prawdziwe - w końcu nasza odzież i prezencja stanowią nieodłączny element naszej tożsamości, oddziaływujący na nasze samopoczucie i poczucie własnej wartości. Dobrze dobrany perfum i fantastyczna stylizacja to coś, co z pewnością pozwoli każdemu z nas poczuć się po królewsku - właśnie dlatego w Refan dostępne są najwyższej jakości zamienniki najbardziej cenionych i lubianych producentów. Inspirowane zapachami D&G, Chanel, Armaniego, Diora oraz wielu innych zamienniki perfum  pozwalają zakosztować luksusu i dopełniają stylizacji - zarówno damskich, jak i męskich - w każdych okolicznościach. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem zapachów D&G dostępnych w naszym asortymencie!